Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Základní deska koupě

Zdravím, mám desku od MSI (více viz. obrázek) a potřeboval bych ji nahradit nějakou jinou z důvodu nefunkčnosti některých RAM slotů. Procesor mám AMD A10 5700. no pošlu sem co mám za pc. cenová relace nevím kolik bych si představoval. zatím bude bez limitu ale čím levnější, tím lepší. samozřejmě za ni nechci dávat 2000 a více teda pokud to bude možné, díky za tipy.

můj PC: http://h20564.www2.hp.com/hpsc/doc/public/display? docId=c03822271

dnes jsem bednu vyměnil za Zalman T1 PLUS a chladič jsem taky dnes vyměnil, takže si myslím, že by to neměl být problém. problém na této desce byl, že jak byl přidělaný ten box. chladič, tak zezadu byla na desku pevně nalepená železná podložka aby se měl chladič na co připevnit.. bohužel se deska moc uvolnila, já trošku škrábl desku a heleme se.. 8GB ram a z toho 3,9 použitelné.. no co se dá dělat.