Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Instalace Visual Fox Pro

Dobrý den,

mám dotaz potreboval bych někde stáhnout Visual Fox Pro ale nikde nemůžu najít základní instalačku, sms stránkach MS jsou pouze aktualizace.

Děkuji za radu

Obávám se, že legálně to nikde nestáhneš, Visual FoxPro není zdarma (resp. nebyla - podpora skončila v roce 2015). Obrať se na firmu, kde jsi ji původně koupil, mohla by Ti pomoci. Případně zkus CZ distributora, firmu DAQUAS.

• FoXPro? Zda-li je to co mám na mysli, tusím ze se dá získat v podobe Doplnku/LSwitch pres Visual Studio.
*Ale nechávám radeji naoverení

Nebo viz odkaz od L-Core vypadá ze by mohl pracovat (Instaluj : Né service pack, ale instalacní)..

Ano, ale zrovna tady to moc nepredpokladam. Ale zkusim (ze zvedavosti) ;-)

edit: tak jak jsem predpokladal. Vas pocitac obsahuje chyby, chcete stahnout PC repair a opravit ho..?
I ten DownloadAstro vypada duveryhodne ;-) A ten SW o nazvu VisualFoxPro o velikosti 32mega taky...

Jinak - original VisualFoxPro 9 z MS webu ma velikost cca. 220mega.