Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem TV BOX - výber

Zdravím, potreboval by som poradiť s výberom zariadenia s androidom do TV, chcem to využívať hlavne na Youtube a internet...našiel som toto www.aliexpress.com

cena mi vyhovuje a parametre vyzeraju dobre no neviem či sa to vobec oplatí ... hlavne ma zaujima to či to bude sekať na youtube ak to pojde cez wifi alebo sa nieje čoho báť? :)

prípadne mi možte poradiť nejaku alternatívu. Hladal som to na aliexprese nakoľko cena/vykon ... ako aj doprava zadarmo

ja nepotrebujem nejake 4K :D
nech pozeram film trebarz na TV na NB alebo na mobile stačí mať 720p aby nebolo vydno kocky a som spokojny...

TV mam sice smart od samsungu kupovaný pred 4 rokmi za 700e ale problem je ten že pripojiť to na internet vyžaduje bohužial kabel, totižto nema to WIFInu

akurat ma napadlo neexistuje niečo čo sa napojí do smart TV ktorý nema wifi a TV by použivalo nejaky externy WIFI primač?