Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nová herní GK

Ahoj,

rád bych se poradil ohledně upgr. grafické karty, stačí mi hrát je na 1920x1080. Nákup nového monitoru neplánuji.

i5 2500K
MB Gigabyte P67A-D3-B3
ROM 8GB DDR3
Radeon 6870 HD
SSD 480 GB

Děkuji za komentáře.
Curly

i5-2500K je slušně taktovací a přetaktovaný se nemusí stydět ani vedle o dost mladších bratrů v podobě Broadwell či Skylake. Jestli máš slušný zdroj a chladič, nebál bych se přetočit nad 4GHz, to pak vcelku stíhá nakrmit i high-end grafické karty.