Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Google Chrome - Nežádoucí reklamy

Ahoj, mám problém s prohlížečem Google Chrome. Chci se zeptat jak odstraním nežádoucí reklamy z Google Chrome? Reklamy mají podobu vyskakovacích oken, falešných odkazů na známých stránkách (na YouTube kliknu na libovolné video a otevře se nová karta s reklamou) a nebo druhé vyhledávací pole pro vyhledávač Google (když píšu něco do vyhledávacího pole, zobrazí se další které mě pak přesměruje na Yahoo.com).

Druhé vyhledávací pole

Zkoušel jsem jako první rady přímo od Googlu support.google.com - nepomohlo
CCleaner - nepomohlo
Avast - nepomohlo
Přeinstalování Google Chrome - nepomohlo

Už si nevím rady.

Reseni je odvirit si pocitac. Tie programy spustaj v nudzovom rezime windows, a skus aj eset online scanner, a janeviemjaky este.
Alebo si skus aj vytvorit ten novy profil chrome, to neni preinstalovavanie windows.

BTW. ten ccleaner to bol dobry vtip. Tu zbytocnu hovadinu do PC uz nikdy neinstaluj.
Inac je mozne ze mas v tom chrome nejaky doplnok ktory si si tam dobrovolne sam nainstalil s nejakou aplikaciou, ten program ma aj nastavenia a daju sa tam aj spravovat doplnky. Alebo novy profil.

Nakonec jsem se rozhodl pro přeinstalování celého systému, ale mám ještě nějaké dotazy.

Měl jsem Win8.1 upgradované zdarma na Win10. Když si stáhnu z webu Microsoft čistou instalaci (ISO) Win10, bude možné použít můj product key vygenerovaný pro Win8.1 k aktivaci Win10?

A ještě nějaké rady abych se v budoucnu mohl bránit proti nežádoucím reklamám? (žádné nepochybné programy a ani soubory jsem nestahoval)

Nebudes zadavat ziaden product key. A ked tak ten svoj, ak si vobec nejaky mal a ne OEM aktivaciu od vyrobcu.

Spustal si tam neco co ti to tam nainstalilo, brani sa tomu tak, ze to nespustis, trebars si ruku priviazes o stolicku, a podobne. Ilegal cracky a podobne veci nespustat, zavirene prilohy z emailov neotvarat, susedove USB sticky neprezerat v prieskumniku windows ale v TC, a podobne.

Ono totiž CCleaner ani na to nie je určený.... na odstraňovanie háveďe z PC sú iné programy.
Inak CCleaner (šidítko) - v základnom nastavení veľa toho neurobí, ale ani neuškodí (uškodí tím, čo si v ňom začnú nastavovať svoje rôzne nastavenia, o ktorých ani nevedia, čo znamenajú).

"vela toho neurobí, ale ani neuškodí" ale aj málo škody je špatne,... ostatne v základnom nastavení to nemá smysl ani používať lebo nevyčistí viac než sám zabere, a nedokáže viac než integrovaný čistič v OS, tak načo? len máš zbytočne riziko že ti to neco posere.

support.google.com - help pro chrome, ne pro adware a spyware
CCleaner - to ti musel radit nějaký idiot, ten nedokáže spravit nic
Avast - to je jen špatný antivir, ale doplňky v prohlížeči nejsou viry
Přeinstalování Google Chrome - zůstaly ti původní adresáře appdata a extensions

začít s adwcleaner, kontrolovat v ms autoruns.
už to tu bylo tisíckrát.