Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem 2monitory 2pracovní plochy ?

Zdravím,

potřeboval bych radu, mám zapojený 2monitory (do stejné GPU) a chtěl bych na jednom z nich hrát hru a na druhém pracovat aniž by se mi ta hra minimalizovala. Vím že momentálně mám profil rozšíření. Něco jako by 2 pracovní plochy nezávislé na sobě.

Děkuji

ja jako main jung a supp, když napríklad mlátim redko, pak chci ísť draka, stlačím iba "X" kliknu na draka a zatím si mohu delať čokolvek kým nemá drak tak 1500HP, pak iba altabnu a smitnu draka. Nemám problém s tým že by enemy tým ma odchitil ani s tým že bych pri drakovy umrel,... lifesteal a armor mi držia HP takmer neustále na full, a moj warding = enemy nemajú šancu sa dostať ku mne, bežne položím cez 30 wárd, takže už z dialky ich vidím a kým sa ku mne dostanú tak ja už dávno viem zareagovať a z druhého monitoru prejsť na prvý monitor.. A to nehovoriac když si soluju barona (SR) alebo vilemawa na TT, to pak je aj na minutku,... Nehovoriac o StarCrafte, prípadne o DbD a jiných podobných hrách.

Samozrejme uprostred teamfightu je to jiné,... vtedy ne altabuju.

Pozri napríklad Necromartin (challenger 562LP) dokáže chlastať (svoj tatratea), čítať chat (na twitchi) taky popri hre. A to je toplaner.