Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno ntb hdd do pc

Zdravim, mam SATA HDD z ntb a potreboval bych ho pripojit do meho pc. Dříve se mi to bez problemu pripojilo na sata kabely jak datove tak i napajeci ale za par dni mi disk odesel. Nevite prosimm nekdo o nejakem fíglu?

Disk normalne pripojis na SATA. Nijak inac sa to pripojit neda. Ulozis ho tak aby si neskratoval elektroniku o kejs zospodu, a aby si s nim neprastil ked bezi.
Ked mas nejaky problem tak si najprv pozres v sprave diskov ci je detekovany, resp. aj v spravci zariadeni, alebo aj v BIOSe.