Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem antivirus symantec ve firemním laptopu

Zdravím,
nevíte jak dočasně vypnu antivirovou ochranu u symantecu ? Potřeboval bych něco nainstalovat ale symantec mě otravuje s tím, že jeden soubor je trojan což není pravda.
Přístup do antiviru je chráněn heslem které neznám. Nějaký ztpůsob jak to obejít ?
Děkuji za rady, používám win 10.

Pokud budeš něco takovýho zkoušet (na 99.99% neúspěšně), velice pravděpodobně se dostaneš do rozporu s firemními pravidly a v krajním případě můžeš dostat padáka.
U toho programu, co potřebuješ nainstalovat, neexistuje portable verze?