Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nefunguje dvojklik

Ahojte.
Stala sami taká vec:Mám jeden hrddisk s tromi vytvorenými partýciami (C,D,E).V časti Tento počítač keďkliknem dvojklikom na niektorúz nich vyhodí mi hlášku "C:\ prístup bol odoprený".V kontextovom menu keď kliknem "otvoriť,peskumať" alebo čokolvek iné partíciu mi otvorí a viem robiť všetky operácie zo zložkami aj súbormi.Na mojom compe somjediný užívateľ teda aj so všetkými oprávneniami.
Prečomi tonejde otvoriť klasyckým spôsobom teda dvojklikom???
Změna kategorie, původně: Hardware
Změna předmětu, původně: Harddrive (karel)

Je to tak.AVG mi hlásilo vírus a splietalo tam aj niečo o ctfmon.exe. Comp som nechal preskenovať všetkým možným a už mi nič nenašiel.Prvá položka v kontextovom menu je "Open(0)" tá ďaľšia je "prehrať automaticky".
V registroch som našiel toto:

HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Window s\CurrentVersion\Explorer\MountPoints2\{3738905e-92 7b-11da-aec4-806d6172696f}\Shell\@ : Open(0)
HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\Curre ntVersion\Explorer\MountPoints2\{3738905e-927b-11da -aec4-806d6172696f}\Shell\Open(0)\{KEY} : {KEY}
HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows \CurrentVersion\Explorer\MountPoints2\{3738905e-927 b-11da-aec4-806d6172696f}\Shell\Open(0)\command\{KE Y} : {KEY}
HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows \CurrentVersion\Explorer\MountPoints2\{3738905e-927 b-11da-aec4-806d6172696f}\Shell\Open(0)\command\@ : Recycled\ctfmon.exe

Opakuje sa to 3 krát.Predpokladám že je to pre každú partíciu zvlášť.
Ako sa to dá vyriešiť???
Vďaka