Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem jaky internet si pořídit?

Zdravím, mám dotaz, budu se stěhovat do nového bytu, kde nenní internet, proto se ptám, který je nejlepší si pořidit? Cena do 500 a aby byl rychlý. nemám žádny tarif od O2 ani T-mobile. O ty jejich trapne modemy, ktere nefungují nemám zájem a rád bych si koupil svůj, takže aby to fungovalo i na jiny modem. Děkuji za rady. Momentálně se setkávám s tím že cena je vetšinou o 100-200kč dražší, protoe od nich nemam tarif, a když už je dobra cena, tak je to i s modemem, který nelze nahradit.

Obejdi nové sousedy a poptej se. Ideální je vzít s sebou flašku a může proběhnout i první seznamování.
Nikdo neví kam se stěhuješ - a fakt sem nepiš ani město ani přesnější adresu, často se dostupnost mění i v rámci jedné ulice.