Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nokia Lumia 800 # Restore zmazaných fotiek

Dobrý deň :)

mám jeden problém. Pred nedávnom som dostal používanú Nokiu Lumia 800 v ktorej boli fotky, videá a pod. a bolo mi povedané aby som ho factory resetol kvôli lagovaniu.. mobil som resetol, všetko šlo bez problémov. 2 dni na to mi bolo povedané aby som všetky fotky, videá a pod. stiahol do PC a vrátil majitelovi. Existuje teda možnosť ako vrátiť factory resetnuté fotky? Pretože Win 7 64b Ultimate mi nedokáže nájsť mobil, iba cez Zune a ten sa nedokáže spojiť s Recuvou ani obnoviť stratené fotky. Tak znova, je teda nejaká možnosť obnovy fotiek? Alebo aspoň postup aby som videl pripojené zariadenie v Tomto Počítači.

Vopred Díky
-Appie

• Ony se i ukladají /synchronizují prímo s OneDrive (cloudové uloziste), kde je pravdepodobn, ze ma fotografie tam.
• Po nove instalaci Wphone, kuprikladu po restartu, se po prihlaseni do MS sluzeb treba s hotmail, instalace nabidne restart s predeslych instalaci, predstav si to jako bod obnovy u PC, jen je to ulozeno online. (takze si to musi udelat on sam svym Microsoft uctem)