Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Windows 7

Zdravim pouzivam Win 7 ale nemam uz povodne instalacne dvd ani key ktory by mi zobral microsoft aby som stiahol win od tial ,s pc problemy nemam ale nikto sa sem tam nevyhne preinstalacii operacneho systemu ,takze dostal som od kamarata dvd s win 7.Chcem sa spytat ci je mozne ho odksusat napriklad nainstalovat do pc ako bezny subor-hru zistit ci je v poriadku ci sa bez problemov nainstaluje a ako sa potom takto instalovany win odinstaluje ,ide mi hlavne ci takto nainstalovany win na skusku nespravi bordel v PC. Chcem byt pripraveny ked budem musiet preinstalovat PC aby som mal DVD s win v poriadku.

Este mam otazku k windows 7 a nakupu Key na ebay zvazujem aj tuto alternativu ako mat Win 7 v zalohe,mate s takto kupenym key a stiahnutim z linku ktory uvedu v sprave skusenosti ?
http://www.ebay.com/itm/Windows-7-Professional-win -7-pro-32-64-Bits-OEM-Product-Key-Aktivierung-/201 653107075?hash=item2ef3763983:g:d1AAAOSwHoFXvave

A odkial si mal tie povodne Win7? Ked to je notebook tak mas nalepku s keyom zospodu, alebo pod baterkou.
Ked to bol orig.PC s predinstalovanym Win tak ma byt nalepka na bedni.
Ked si mal kupenu nalepku a zabudol ju nalepit, tak si vycitaj key z aktualnych windows.

Z ebay moze fungovat ale bude sa to asi muset aktivovat cez telefon, to ti potom Win vypise po pokuse aktivovat cez net, mozno prejde aj cez net, mozno ne a napise ti ze cez telefon. A nemusi ho brat pre stahovanie instalacky ptz to je OEM kluc a ne MS kluc. Ale instalacku si mozes zohnat odkial chces.

Dakujem za odpovede chcem poprosit ak je niekto ochotny mi odpovedat na otazku co som sa pytal ked nainstalujem win 7 do pc ako hru -program z botovacieho DVD co mam pozicane /koli zisteniu ci je funkcne dotycny ho dlho nepouzival/ci nebude problem ho dat prec predsa to zabera nejake miesto a ci to nemoze narobit neplechu 2 win v PC.Ide mi o to aby som mal funkce DVD pre pripad nutnosti instalacie ,key by som riesil po pripadnej preinstalacii PC bud co mam teraz key- microsoft ho momentalne nebere alebo zakupenim licenie ci uz na ebay alebo inde.Jednoducho ako vyskusat instalacne DVD ci je v poriadku bez do toho aby som rozhadzal chod pc,nerad by som robil pokusy bez spytania.