Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ovladače - základní deska

Zdravím, mám v počítači novou základní desku a jelikož jsem nikdy předtím neměl moc zkušeností s ovladačema, chci se zeptat jestli nejakě musím nainstalovat a popřípadě jaké a kde je mohu sehnat, mám základní desku Asus P8P67 (socket 1155). Děkuji za pomoc,o více info pište :)

Kouknul jsem se na ASUS stránku, našel mojí základní desku, přešel na drivers and tools, zadal můj OS (Windows 10 - 64 bit) ale ať stáhnu cokoliv, je to jen pdf soubor a nelze tu najít ani chipset, ovšem u jiných OS chipset je.