Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Cisteni pc od prachu

Ahoj koupil jsem si nove pc a chtel bych ho vycistit od prachu, tak jsem se chtel zeptat cim by to bylo nejlepsi
Cetl jsem neco o stlacenem vzduchu a taky kompresoru, tak me zajima co je kvalitnejsi

Nic nekupuj,aby nebyl ten lepší kompresor dražší než PC.
Vem to tím vysavačem nebo vem bednu bez bočnice do auta k benzínce,kde mají vzduch někde bokem a nebudou moc koukat,vyndej to za auto na zem,vraž do koncovky hadice kus trubičky nebo vykuchaný ventilek a foukej.Raději z dálky,ať tam něco tlakem nevylomíš.A zablokuj si ty vrtulky.A není nutno PC vysávat každý týden jako obývák.