Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Bios error

Dobrý den, mám desku Asus K8X-V a při startu mi bios píše neznámý Bios Error 163

netušíte někdo, co to je za hlášku?

děkuji Míka

Dobrý den,potřebuju poradit mám takový problém.Při startu PC mi 2x pipne a nabehne mi toto: 163 - time & date not set ...Na ruzných forech jsem se docetl ze je to udajne zpusobeno baterkou na MB,po vymene za novou mi to ale dela stale nevite nekdo co s tim?Jo a jeste kdyz zkousim instalovat xp(original) tak pri instalaci nabehne vzdy modra obrazovka s bilim pismem rekl bych ze je to modra smrt....Moc se v tom nevyznam,prosim

ANO v biosu jsem nastavil a ulozil cas...HDD je ATA 10 GB,120 W zdroj,procesor neco kolem 700 mhz tet presne nvm,RAM 128 MB,potrebuju to jen dat dohromady at to muzu prodat znamemu...jinak win xp v tom normalne fungoval instaloval jsem ho tam sam.