Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nefunkční sluchátka

Dobrý den,
dnes jsem si zakoupil sluchátka a zkusil jsem je zapojit do USB portu, ale nefungují..
přesněji mi to píše "Zařízení USB nebylo rozpoznáno".
Tak se ptám jestli je chyba u mého pc, nebo u těch sluchátek.
( mám nový PC s Windows 7 proffesional 64bit -tak jestli nechybí nějáký ovladač,
pro rozpoznání USB)
p.s. - u sluchátek žádné CD s ovladači nebylo

A kto tam ten windows instaloval? Ovladace chipsetu by bolo dobre nainstalit. A vsetky updaty vo Windows update. Moze to trvat aj hodiny tak to update spust a nechaj updatovat.
Ale ked to nebolo rozpoznane tak je najskor vadne zariadenie. v spravci zariadeni vo vlastnostiach toho neznameho zariadenia si mozes pozret na 3.karte polozku HW identifikacia a budes vediet ci sa to zariadenie hlasi blbo alebo spravne.
A skus aj ine USB porty, aj USB2.0 porty ak mas, a vzadu na bedni ak to je normalny PC.

Pisal som ze si mas na to nezname ( = "unknown") zariadenie dat vlastnosti a pozret si na 3.karte polozku HW identifikacia. Aby si vedel jak sa to identifikovalo. Ked sa to identifikuje blbo (zhodnoti sa to mozgom s pomocou googlu), tak su vadne. To su nejaky cinsky srot?

-omlouvám se, předtím jsem to asi blbě pochopil.
-no dal jsem Vlastnosti> podrobnosti (3. karta) a vyjelo mi ID Hardwaru a píše to "USB/UNKNOWN".. tak to je asi špatný produkt viď?
-ano, sluchátka jsou levnější tak asi výrobci nedbali na kvalitu. nejspíše z číny :-D