Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Instalace win 7 error code 0x80070570

Pri instalaci mi vyskoci tato hlaska.
Seasonic 620W
MSI H170A Pc Mate
i5 6670
2x8gb kingstone hyper x fury
HD 5770
Seagate 2TB
Mam origo w7,instaluju 64bit. verzi ultimate.Na jiny pc instalace fici.Zkousel jsem jiny hdd,dal jsem ram do jinych slotu i jednotlive,i grafiku jsem vyndal a nic.Vzdy mi to vyhodi hlasku pri 54% u rozbalovani behem instalace.Novejsi widle nemam.Co s tim?

Trebars je ta flash vadna/blbo stiahnuta, a na jinom PC to nerozbaluje stejne subory, co je aj ocakavatelne.

Snad ten harddisk predtym rusis oddiely a formatujes alebo si skusal uplne vymazat killdiskom alebo prikazovym riadkom z instalacky (diskpart a tam list disk a select disk spravne cislo a clean, a reset PC).

To že je mechanika nová neznamená, že nemůže být špatná. Zkus jinou. nebo píchni kabel do jiné díry. Nebo zkus jiný kabel k mechanice. Nebo obojí...
edit:// a kopii dělat zbytečné není, na DVD může být chyba (škrábanec), přes který se jedna mechanika přenese a jiná ne.