Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zahřívání počítače

Zdravím,

chtěl bych se prosím zeptat na jednu věc. Všiml jsem si, že se mi občas stává, že se mi počítač nějak moc zahřívá.
Donedávna se mi to nedělo. Prostě jsem si jednou jen tak sáhl na bednu a ta byla rozpálená. Tím nemyslím vlažná, ale fakt horká. A po nějaké době, bez jakékoli manipulace, se to samo zase vrátilo do normálu. Softwarově žádné problémy nepozoruji. Neví někdo čím by to mohlo být?
Díky za rady.

Nevim mozna nejaky gpu miner taky to nemusis hned poznat ale na celkovou teplotu pocitece to ma velky vliv. Casto se do pocitace dostane jako virus ktery vyuziva vypocetni vykon tveho pc na tezbu bitcoinu apod zkus projet svuj pocitac nejakym antivirem nebo necim