Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Překryvná vrstva obrazovky.

Zdravím
chci se zeptat jestli s tímhle má někdo zkušenost.

Mobil Samsung Galaxy S7 verze Android 6.0.1

V některých aplikacích jsem se setkal s tímto problémem.
Aplikace si vyžádá přístup například k mikrofonu, kameře apod. Shazam, editory či vlastně mnoho dalších aplikací. Ten potvrdím.

Problém nastává ve chvíli kdy mi vyskočí hláška "Byla zjištěna překryvná vrstva obrazovky".
Nutí mně to vypnout překryvnou vrstvu obrazovky, hodí mě to do nastavení "aplikace které se zobrazí nahoře"
Tam jsou ale snad všechny aplikace co jsou přítomny v telefonu i o kterých nemám zdání k čemu jsou.
Například Zprávy. Jakmile to vypnu tak se mi přestanou objevovat upozornění na obrazovce což není zrovna ideální. (takové to výsuvné upozornění zprávy které vyjede zvrchu obrazovky na chvíli aby mě notifikovali o příchozí sms)

Pokud ale nevypnu tyhle všechny aplikace tak mi aplikace která vyžaduje vypnutí této překryvné vrstvy nebude fungovat.

Setkal se s tím někdo ?
Je nějaký způsob jak to obejít ? U některých aplikací stačí aplikaci zapnout několikrát zasebou a sem tam fungují a nechcou po mě tuto zbytečnost. Což mi nějak nedává smysl.

Vlajková loď znamená že to je momentálně jeden z nejvyspělejších kusů této společnosti a má u uživatelů úspěch. Takže v tom nevidím problém.
Kromě téhle jedné prkotiny která mi leze tak trochu více na nervy mi vyhovuje mobil zatím ve všech směrech ;-)
Nevím jestli to náhodou není i tím jak jsou nastavené samotné aplikace. Někde jsem četl že už si stěžovali výrobcům daných aplikací a ti už se to snaží vyřešit ba i dokonce již to vyřešili.

Za 1.Já jsem rád že se nemusím nadále šťourat v telefonu a srát se do hardware sám. Nedej bože aby se mi jako u dřívějších samsungů sám oddělal kryt baterky.
Za 2. u vodotěsného/prachuodolného telefonu tím tuplem jsem rád že se do toho vůbec šťourat nemužu a nikdo jiný.

fotoaparát má kvalitu jakou si zaslouží. Každý člověk kterému zobrazím své fotky či videa si říká že tenhle telefon má opravdu krásné fotky a videa. Ještě jsem nenarazil na někoho kdo by nesouhlasil.
Ledaže bys byl opravdu typ člověka který dostal zrovna zrcadlovku, ještě ani nevěděl jak s ní zacházet a už tvrdil že není nic lepšího.
Já osobně si nemůžu stěžovat.

Firmware 4g+ komentovat nebudu protože v tomhle já se neorientuji.

A ty tagy ? co to vlastně je ? Žánr hudby a interpret či album ? nebo to je něco jiného ? Můžeš mi to vysvětlit ?

To by mě zajimalo co to je "Fotoaparát reálné kvality jako svého předchůdce".

Fotoaparát funguje. Fotí pěkně. Kde je problém ?
Stejný komentář použiju jako někdo pod videem kde se srovnávali jedny z nejdražších telefonů dnešní doby ve směru fotoaparátů a kamer. Viz S7, Iphone 6s, LG G5 apod.

Jsou vidět rozdíly, ovšem kvalitou mi příjdou téměř totožné.

Ahoj, mně se to objevilo taky ve chvíli, kdy mám zapnutý ztlumovani modré barvy na noc. Je to aplikace Night mode. V podstatě opravdu v tu chvíli mám překrytou obrazovku ztlumenim. Takže to vždy musím na chvíli vypnout a pak mohu v nastavení aplikací povolit, co potřebuji. Pak to funguje i s tím ztlumovaním. Zaměřte se na vaše nainstalované aplikace, která vám momentálně "překrývá" displej.

Zdravím všechny.
Zrovna googluju a hledám řešení s "překryvnou vrstvou obrazovky". Žádné schůdné řešení jsem tady nenašel, ale možná jsem našel souvislost. Žena se mi svěřila, že ji kamarádka ukázala "novou funkci na telefonu" a to vyfotit si zrovna aktivní obrazovku na telefonu - něco jako "print screen" na počítači (u Samsungu se stiskne tlačítko vypnutí současně s tlačítkem domů). No a od té doby jí házelo hlášku s "překryvnou vrstvou obrazovky". Po restartu telefonu je klid.
Mnoho zdaru bez "překrývání" :-).
Zdraví Mucho