Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Huawei P9 Lite vs P8

Zdravím, chcem si kúpiť nový mobil a rozmýšľam nad týmito dvoma modelmi od Huawei. Ktorí z nich je lepší? Poprípade viete mi odporučiť lepší mobil za približne rovnakú cenu? Ďakujem!

P8 by mel byt o neco vykonejsi, ale ani jeden urcite neni herni delo, proste na narocne 3D hry potrebujes odpovidajici grafiku a tu dnes nabizi jen SoC Snapdragon vyssi tridy, takze take drazsi. Nebral bych Huawei pro cloveka, ktery vi, ze ho bavi vlastni customizace, protoze Kiriny od Huawei nemaji otevrene ovladace, tak nejdou delat customROM.

Z ostatnich vlastnosti jsem si vsiml, ze P9 lite nema gyroskop, ten se muze hodit, ale zalezi na pouziti.

Jestli jeden nebo druhy neni lehke rict, ale podle me je P8 o chlup lepsi nez P9 lite.

Ne, jsou to jedno SIM.

Respektive Huawei P9 lite je dualSIM, kterej umi jen jednu SIM kartu. :-D Druhej slot na SIM je totiz hybridni a muzes si vybrat bud SIM nebo sd-kartu a 99% lidi potrebuje sd-kartu. Tudiz je ten dualSIM naprosto na hovno! Bohuzel takhle to dneska delaji skoro vsichni znackovy vyrobci a skutecnejch dualSIMu s dvakrat SIM + sd-karta moc nesezenes.

Tak nekde sem videl, ze kutilove upilovali cast sim a cast sd-karty a narvali do hybridniho slotu oboji a ono to fungovalo, ale sam bych teda osud nepokousel. Tak v cine se daji sehnat founy 2x SIM + sd-karta, ale je to holt v jinak levnejsi kategorii.