Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Podpora Micorosftu a vzdálená pomoc přes - Remote Asistant

Zdravím, chtěl bych se zeptat, jestli zde má někdo zkušenost s podporou microsoftu.
Přesně řečeno se službou - Remote Asistant (ve zkratce, operátor microsoftu uvidí plochu vašeho pc a může jednodušeji vyřešit problém).

Potřebuji obnovit jeden starý outlook ucet, problém je v tom že přes jiné řešení nez remote asistant není k dispozici. Kontaktoval jsem podporu přes anglickou podporu microsoftu a paní na podpore mi to nabídla.

Řekla že bude mít přístup k mému pc a obrazovce a pomůže mi účet získat zpátky a uvidí kde je přesný problém. Také uvedla že nebude nahlížet do žádných soukromých složek a že mám před spojením vše zavřít, přesněji všechny soukromé složky a prohlížeč apod.

Já od tohoto kroku šel dál protože co jsem si přečetl zde v podmínkách
eahelp

microsoft toto nahrává (přesněji tu obrazovku) a tak mě napadlo když má třeba někdo)
nelegální windows nebo prostě nemá ho aktivovaný jestli na to můžou přijít.

Neumím si představit jak to funguje, zřejmě asi uvidím jak bude pracovat na mé ploše, ale jaké data oni ode mě získají prostřednictvím toho programu který je nutný stáhnout pro toto spojení nevím.

Díky všem za případné rady

to je právě ta nejvíc badass swag věc co můžes udělat :-)

kkozakl: je mi jasne ze z plochy nerozezná jestli mám ofic licenci nebo jen aktivovany pres spico :D
jde o to, ze pres ten remote assistant vyzadujou stazení prográmku LogMeIn, pres ktery to eventualne mozna rozpoznat jde + ip, ale pochybuju i kdyby mel nekdo nelegalni ze by meli cas to resit, myslím ze tem lidem na podpore je to celkem ukradene, jde o to ze se to ale nahrává coz je pekny shit.

čo Ti na tom nepasuje ? podpora microsoftu v určitých prípadoch rieši podporu cez LogMeIn Rescue Enterprise edíciu,je ovšem možné,že sa tam ako je obvyklé v mnohých prípadoch doinštaluje aj WGA/OGA,takže je možné,že sa po takomto zásahu nelegálna verzia win nejako zablokuje kvôli tomu,že nieje legálna....