Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Názor na sestavu.

Zdravíčko,

nechal jsem si od kamaráda složit PC a potřeboval bych znát názor více lidí, zda jeho sestava je v pohodě a všechno do sebe pasuje a nebo zda je potřeba někde něco změnit.
Do počítače jsem schopný dát maximálně 90 tisíc s tím, že jeho využití bude především k natáčení/renderování videí, hraní nějakých těch novějších her na plný detaily a takový.

Sestava : https://www.alza.cz/Order1.htm?list=1#sel=25453400

Díky za názor.

Tak urcite, pokud je to sestava na nejaky exhibicionismus, tak je to OK. Pokud to ma byt herni, tak je 250GB SSD na M2 velmi usmevne, tazatel tam narve uplne ty nejdrazsi komponenty od vseho a pak setri na uprdenem SSD.

Pokud to bylo mysleno vazne, tak nech M2 SSD na system a prikup SATA Samsung 850 PRO 512GB na instalaci her. Pokud ti dosly zdroje, tak staci i SATA Samsung 850 EVO 500GB.