Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak zastavit zvonění

Dobrý den. Stáhla jsem si do mobilu (LGG2)aplikaci Lékárnička https://play.google.com/store/apps/details?id=com. famiredo.medicine na upozornění, kdy si mám vzít lék. Z možností upozornění jsem si vybrala budík. Zazvonil, ale nešel zastavit, nevěděla jsem, na co mám kliknout - musela jsem vypnout mobil... Nevíte, jak to zvonění zastavit? Máte tuto aplikaci? Děkuji.:-(

Pravděpodobně jste si nastavila na nějakém léku upozornění v daném období ? Zkuste otevřít aplikaci kliknout na jednotlivé léky a zjistit jestli není na jednom z nich nastavené upozornění například na "neděli" a to popřípadě vypnout nebo přenastavit.

A příjde mi jako zajimavé že nešlo vypnout upozornění. Většina upozornění jde vypnout a věřím že i na této aplikaci to nějak také jde.

Edit. vidím že se tam nastavují intervaly. Takže je u nějakého léku nastaven pravděpodobně interval který je třeba vypnout či přenastavit toto upozornění.

Jak zvonění zastavit ? Naučit se ho zastavit. :-D nejlépe většinou funguje se zeptat někoho kdo tomu rozumí v domácnosti lépe než vy. Třeba syn,dcera nebo manžel :-D

někdy také funguje když se při upozornění které probíhá zmáčkne tlačítko "ztišení hlasitosti nebo uzamknout".