Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC DO 15K S MONITOREM

Ahoj, byl jsem na mnoho poradnách, a na žádných mi neporadili tak snad tady.. :) chci PC do 15k aby utáhl Dead By Daylight, GTA V, a nějaké ty novější hry, vím že 15k je málo ale díval jsem se na testy, ty hry šli celkem v pohodě si myslím... takže tak NECHCI ŽÁDNÉ BAZAROVÉ VĚCI!! doufám že mi poradíte, zatím jsem zkoušel něco sestavit sám, ale asi to bude hrůza no nevím snad mi poradíte

INTEL SESTAVA https://www.czc.cz/7s7r1ke576ih89q4smoiqihlqb/sezn am - cena 15108 KČ

AMD SESTAVA https://www.czc.cz/0i3akbdqggg7e9obesgsjsbrlb/sezn am - cena 15311KČ

Děkuji za všechny odpovědi... :) prozatím je to vše... :) a kdyžtak hlasujte v ankěte, kterej PC bych měl vzít

Tak asi je ti zrejme, ze do 15K to sestavit nejde. V podstate to co si sesmolil je typicky lowend, kdy dres kazdou korunu a nic nez na nizke detaily narocne hry nepujdou. Presto jsi se pokusil spravnym smerem a v obou sestavach je hlavni zavadou prskaci zdroj, diky kteremu bude na Silvestra veselo. Jenze kvalitni ikdyz levny zdroj by stal dvojnasobek.

U Intelovske sestavy si myslim, ze i vybrana deska je docela podradna a asi svou praci dlouho odvadet nebude, ale treba se do dvou-tri let dostanes k penezum a pak koupis novou az tahle odejde.

Jinak nic lepsiho nevymyslis.