Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Redukce

Dobrý den chtěl bych se zeptat mám Xbox 360 a chtěl bych ho propojit s monitorem ale můj monitor nemá audio proto bych se vás chtěl zeptat na nějakou redukci potřeboval bych redukci vstup HDMI a výstup VGA a audio cinche hledám tu po internetu a nemůžu za boha nic najít tak jestli nevíte o nějaké redukci...

Děkuji za rady.

Mám pc repráky a napojit je na xbox nejde proto scháním nějakou redukci na cinche abych mohl napojit HDMI do xboxu potom do te redukce konektor z repráků napojit do redukce s cinchema ty potom napojit do té redukce s HDMI a přes VGA kabel napojit obraz do monitoru to by mělo fungovat né ?

Ah, rozumim. Muzes tedy i poslat TYP TV ? /*Treba se nam nabidne vice moznosti pro tvoje AUDIO

[TiP] ~ U 360 AUDIO primo z Joysticku jde jen na HOVOR, nejde do neho pripojit klasicky sluchatka a hrat ? /* Nébo nema bezdratové jako pres Bletooth ?

Já jsem to ale blbec díky za objasnění už jsem to vyzkoušel já to měl celou dobu zapojený v PC dal jsem to do toho konektoru a jede to :D :D :D někdy je to semnou těžký děkuji všem za rady :)ale nevím proč to nešlo přes scard na tv no to nevadí děkuju