Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows 8.1 - černá obrazovka při hraní her

Dobrý den,

potřeboval bych pomoc s řešením jistého problému, který se mě týká, jelikož jsem nemohl na internetu najít žádné řešení. Mám problém s minimalizací, někdy i vypínáním her. Kdykoliv hraji, hra běží v pořádku až do doby, kdy se jí rozhodnu ukončit či minimalizovat. Občas to proběhne zcela v pořádku, hra se minimalizuje během jediné vteřiny a hned zase naskočí. Ale pak je tu druhá možnost, která se začíná objevovat čím dál, tím častěji, že zčerná obrazovka, zvuk slyším ještě tak 2-3 vteřiny a i ten se poté sekne (nevím jak popsat ten zvuk, rychle opakující se :D), a musím kompletně počítač vypnout přes zdroj.
Hraji pouze hry World of Tanks a CS:GO, avšak myslím, že by se mi to dělo u každé jiné hry. Ovladače grafické karty mám nejnovější update a celé windows jsem přeinstalovával zhruba před 2 měsíci. Jak je již napsáno v názvu mám Win 8.1 64bit. AMD Radeon r7 200 series, AMD phenom II x4 955, 8GB ram.
Předem všem děkuji za jakýkoliv nápad.

• Kdyz mas tu cernou obrazovku ve hre, zkus stisk klaves

ALT+ENTER

nez nasilim, muzes hru ukonci*t stiskem klaves :

ALT+F4

• Nebo hru ukoncit ve spravci uloh :

CTRL+ALT+DEL

Samotny problém se objevil kdy ? Instaloval jsi nejaké nové ovladace ci aplikace, SW typu CCleaner ?

Děkuji za reakci. Ano, o těchto klávesových zkratkách vím, avšak když se mi to stane nefungují, a bohužel nejde ani restart normálním tlačítkem. Jinak problém se poprvé objevil už déle, ale bylo to jednou ze sta případů. Bylo to když jsem měl prvně windows 8.1, poté jsem zkusil 10ky, avšak ty mi nevyhovovaly a tento problém se mi právě zdál i častější a proto jsem opět šel na windows 8.1 (cca před 2 měsíci jak jsem uvedl v textu výše)