Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Trhanie obrazu AMD radeon r7 m265

Dobrý deň, nedávno som nainštaloval na svoj notebook nový windows a tak isto aj ovládače. Kedže som chcel skusit hru gta 5 tak som si ju nainštaloval a tam som zistil zavažný problém, trhá mi obraz pri hraní, no pritom min. požiadavky splnam (Lenovo g510 Intel core i7-4700MQ Cpu 2,4 ghz, AMD radeon r7 m265 2GB, Win 10 64bit.) ovladač som stiahol z oficialnej stranky, a samozrejme pozrel či je v nom prepnutá hra (aby načitalo grafiku amd pri zapnuti hry) Dozvedel som sa že sekanie môže nastat z rôznych príčin. zatuhnuá pasta (notebook ma 1,5 roka) nefunkčný ventilátor ( funguje) a dalšia vec ktorá ma trápi, či mam dobrý ovládač ku grafickej, no, pri inštalovaní jedného ovladača mi spadol pc, a tak som musel dat obnovu systemu ( cez bod obnovy) Číslo nainštalovaného ovládača je: 15.200.1045.0 Ak ste niekto mali takýto problém, alebo viete čím to môže byť, budem Vám veľmi vdačný :) Ďakujem.

hehe vtipalek.
bud rad ze to na tej parodii na grafiku vobec pustis. Procesor ti dali jak hovado, ale grafiku srackovu. Nevyvazena zostava. Mal si si kupit lacnejsi i5 cpu kde by bola silnejsia grafika.
skade si prisiel ze je zarucene, ze ak vyhovujes minimal. poziad., tak to nebude sekat? Nic take.
Praveze ocakavaj lagy, sekanie a podobne haluze, pretoze si vykonovo na tej najspodnejsej urovni. Ziadne minim. poziad. negarantuju ze to pojde plynulo.
Nemysli si, ze sa na tom co mas, budes nejak rozumnejsie hrat. Nemas na to vykon, preto to seka. Grafiku tam nijak nevymenis, lebo notebook.