Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem přetaktování pc potřebuji poradit

potřeboval by jsem poradit,mám AMD athlon 64 4200X2,DFI NF590 sli,geil dual 512 DDR2 400Mhz. HT jsem nastavil na 4x,paměti na 333,FSB na 220 a zamknul jsem PCI.Když zvednu FSB na 221 a víš ,pc už nenaskočí,bios zapípá a vypíše mi re-setting CPU.Nevíte kde mám chybu,předem děkuji za odpověď.

Chybou je především samotná snaha o přetaktování.
Co na tvém PC jde tak blbě, že to potřebuješ zrychlit a riskovat jeho nestabilitu
nebo dokonce horší prů*er? Jsem si kdysi s přetaktováním hrál a nikdy to nestálo za to.