Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno MS Outlook 2007 - zmizela doručená pošta

Prosím pomozte,
při prohlížení outlooku jsem asi něco přepnul a při náhledu mailu se mi otevřela přes celou stránku. Toto se mi podařilo vrátit zpět, ale zmizela mi všechna doporučená pošta. Když si pošlu mail na outlook uloží se v nevyžádané poště a když jej přesunu do doporučená pošta tak se nenávratně ztratí. Nevím již co mám dělat.
Změna předmětu, původně: MS OUTLOOK 2007 (karel)

Ona se neztratila, ale slozka bude jen sbalena nebo neco podobneho.
Osobně bych hádal, že máš skryto zobrazování přečtených zpráv. Proto se zpráva po přečtení v doručené poště nezobrazí
Muzes sem dat obrazek (screenshot)? Z toho tveho popisu se to opravdu spatne hádá, čím by to mohlo být.