Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nastavení složky ve foťáku

Ahoj. Mám foťák canon powershot a430. Dá se nějak donutit tento přístroj (ale i jiný), aby ukládal fotky do předem pojmenované složky na kartě?
Dík

Změna kategorie, původně: Tipy, triky
Změna předmětu, původně: NASTAVENÍ SLOŽKY VE FOŤÁKU (host)

nech foťák ukládat fotky tam, kam mu to předepisuje jeho firmware.
k těm krámům se dodává soft, který můžeš nechat automaticky spouštět připojením foťáku k usb, zařídí stažení fotek na disk, třeba do adresářů podle data.
nebo si můžeš napsat kopírovací batku, jestli se foťák chová jako usb disk.
nebo si můžeš ve správci souborů nastavit zkratky na uživatelské adresáře - čili i na foťákovu kartu
nebo si můžeš do průzkumáka udělat zástupce do originálního podadresáře na kartě.