Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Obnovení PC

Ahoj mám problém s tím že mi nejde pc obnovit do továrního nastavení (W8) dříve už jsem to dělal a šlo to ale když to chci udělat teď tak to napíše "počítač se nepovedlo obnovit do továrního nastavení" a že neproběhly žádná změny ví někdo co s tím ? předem díky

A jak presne to robis? Mackas spravnu klavesu po zapnuti? Jake PC a jaku klavesu?

Ak to neni W8 "with bing" tak sa da na to normalne stiahnut instalacka z MS webu (hladas googlom windows 8 media) a preinstalovat, nezadavas ziadne cislo nikam, ak to je nejaky znackovy notebook alebo znackovy PC (mysli sa svetove znacky a ne nejaka CR garaz)