Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pomoc, obnovení továrních dat

Dobrý den,
Dnes jsem se rozhodl, že si přeinstaluju Windows 10 na mém notebooku Asus K55V. Již jsem ho přeinstalovával nekolikrat bez jakýchkoliv komplikací. Dnes jsem spustil možnost obnovení do továrního nastavení, ale s tím rozdílem, že jsem vybral možnost zachování osobních souborů. Počítač se připravil a začal proces obnovení počítače do továrního nastavení. Poté se počítač restartoval a již asi 2 hodiny je černá obrazovka s načítacím kolečkem dole. Máte s tím někdo zde zkušenosti? Děkuji

Vsetci co sem doteraz pisali o nejakych tovarnych nastaveni mali skusenosti blbe, microsoft nema ziadnu tovaren, a "tovarni nastaveni" je najskor vo volnom preklade "urob mi nefukcny system".

Nechaj to zatial bezat, nech si to tam prezvyka tie subory u MS kludne nieco moze trvat aj 10hodin, zistile sme uz u update u W7, prinajhorsom to mozes vzdy preinstalit alebo skusit obnovit mackanim shift-F8 alebo bootom z instalacky do moznosti oprav apod.