Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem vypínání USB

Zdravím,

poradil by mi někdo jak zakázat vypínání USB portů nebo přecházení do hibernace? Jedná se konkrétně o čtečku Honeywell 1900g stále se mi vypíná ovladače sem k ní nenašel a jiné zařízení se mi nevypínají. Přes správce zařízení sem zakázal řízení spotřeby (povolit vypínat z důvodu úspory energie) na kořenový usb (vlastně všude kde to šlo a stále nic) problém přetrvává.

Děkuji

Ono nejake nastavenia su asi (IMHO) aj u toho emulovaneho com portu v spravci zariadeni. A ten ovladac je tiez dobre nainstalit z webu vyrobcu, ale treba mat podporovany windows.

P.S> a v spravci v menu si vyber zobrazit podla pripojenia, nech vidis co je za ktorym roothubom a jake su tam dalsie podzariadenia.

ovladač jsem přímo nenašel windows začal instalovat ovladače sám a potom se dohledával přes driver genius. Nicméně problém stále přetrvává i po tom co sem doinstaloval ovladače u kterých byl vykřičník. Nevím už kde to nastavit. Jako klávesnice se mi čtečka zobrazuje, úspora je taky vypnutá a tak nevím. zkusím ještě bádat ale už mi dochází možnosti.