Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jakou tiskárnu pro potisk obálek?

Potřebuji vybrat tiskárnu pro "hromadný" potisk obálek kdy bude tištěna adresa na 20 - 30 obálek najednou. Předběžně jsem vybral tiskárny Canon i-SENSYS LBP251dw a Samsung SL-M3820DW. Canonka je mi sympatická tím že má toner na 6200 listů, Samsung "jen" na 5000 listů, ale zase je toner společný s typem SL-M3320ND - má štěrbinový boční podavač např. pro jednu obálku, což jsem dlouho hledal jako náhradu za HP LJ 1320. Dá se u těchto tiskáren s bočním multi podavačem na 50 listů na panelu navolit který podavač se má použít, nebo je to jen v závislosti na nastavení v ovladači před tiskem? SW ze kterého se bude tisknout nastavení před tiskem v ovladači neumožní, bude tisknout přímo do výchozího nastavení tiskárny.

Mě se pro tisk obálek osvědčily HP LJ 1606. Tiskne se na nich obálek fakt hodně a zatím nejsou problémy (ani s podavačem).
Denní objem je kolem 100 obálek a už jsou v provozu nějaký ten rok.
Výhodou je přední podavač, kde strčíš štos obálek.

Asi bych řešil zvlášť tiskárnu pro obálky, protože podavač dostane obálkami hodně zabrat.