Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Provider

Ahoj,
tento týden se stěhujeme do bytu v jednom panelovém domě v Hájích v Praze. Co se týče internetu, tak ten si jako nájemci obstaráváme sami. Jen se chci zeptat, jak je to s hledáním providera. Celý život jsem bydlel v rodinném domě, kam nám prostě provider nainstaloval anténu na střechu, ale to jaksi asi teď nepůjde. Jak se to řeší?
Děkuji za odpovědi.

Mozes ist na web nejakych velkych poskytovatelov a kazdy jeden tam zvykne mat u internet tarifu aj kontrolu ze ci sluzba na danej adrese je dostupna.
Alebo sa spytas povodnych najomnikov ze co tam mali za providera, aby tam zas nemusel iny provider vrtat a davat nove svoje kable z chodby cez stenu. Typicky takito provideri poskytuju spolu s internetom aj kablovku (TV).

Alebo pouzijes ADSL (telekom ci O2 ci co to v CR mate namiesto normalnych telekomunikacii) ak tam je v byte telefonna pripojka, vtedy sa nic nevrta.

Alebo pouzijes mobilne pripojenie 4G, ak nie si moc narocny na odozvu (ping) a datove toky.