Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno pomoc s PC

Dobrý den dnes jsem si koupil PC - https://www.gigacomputer.cz/zbozi/929287-hp-envy-p hoenix-860-102nl-tower.html

a zkusil jsem csgo které hraju aktivně a na full detaily jsem rozjel na 60 fps do konzole jsem dal fps_max 0 = že to pojede podletoho jak ten váš PC je výkonný ale furt se to drží na 60 fps snížil jsem detaily na nejmenší a furt 60 fps tak jsem usoudil že to musí být bržděný někde v nastavení grafiky což je Nvidia a já se v tomhle nastavení nevyznám tak bych se chtěl zeptat čím by to mohlo být.

Děkuji za všechny rady předem s pozdravem ota11
PS: omluvte mě za provopisné chyby.

ten celý krám bych radeji vrátil (ak ste kupovali cez e-shop, tak do 14 dní se dá) a kúpil neco smyslpluné,..

ostatne čo sa týka problému, skuste preinštalovať drivery, skorej chipset pak grafiku,... dosť možné že máte zapnuté vSync alebo neco podobné,... ostatne ak máte 60Hz monitor tak Vám to fyzicky i tak viac ako 60FPS nezobrazí, aj keby GPU vyprodukovalo 500 FPS, ktoré by sa mohli vykresliť na obrazovke.

funguje tak jak má a sem spokojen

proto tady řešíte hned prvý den problém? nejak si protirečíte... a krám je to doslova,...

vSync môže byť jak v hre, tak v nastaveniach grafiky,... ostatne stále nechápu načo potrebujete mať napr. 200FPS, když váš monitor stejnak zobrazí 60 snímkov za sekundu?

vSync dokonca zlepšuje plynulosť lebo framy pripravuje tak aby boli zosynchronizované spolu s obnovovacou frekvencí obrazovky.

za rovnakú cenu by šlo zložiť s kvalitnejším zdrojem (seasonic S12II-520W), MB (B150/H170), a pritom s grafikou RX480, taky s lepšie poriešením chladením (he1012/He1224) v case s lepším airflow (napr, levneji RG1)...

ostatne vSync v prípade nVidia kariet môžete vypnúť zde:

[img=http://s22.postimg.org/6osluhfs1/screenshot_324.png]http://s22.postimg.org/6osluhfs1/screenshot_324.pn g[/img]