Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem explorer

ako viponem internet explorer naskakuje mi stale pri spusteni stranky na opere aj ked je nastavena ako predvoleni pogram.dakujem

Abych pravdu řekl, vůbec jsem nepochopil oč jde, Že se ti otevírají stránky v Opeře a ne v Internet Exploreru?
Pokud ano, možná máš někde zatrženo, aby Opera kontrolovala zda je výchozí prohlížeč a zase to přehodí. V Opeře je to
nástroje --> nastavení --> záložka pokročilé volby, označit položku programy a tam je zatržítko "při spuštění Opery..."

[http://img87.imageshack.us/img87/9052/operavychozim d2.gif]

Potom by to mohlo dělat nastavení přípon ve Windows, ve kterém programu se má co otevřít.
Pokud máš ovšem na mysli toto...

Takže zatím jsme se dopátrali tohoto:
- někde bereš nějaké linky (odkazy)
- když na to klikneš, otevře se ti Internet Explorer
- zobrazí se stránka nenalezena

Doplňující dotazy:
- jak k těm odkazům přijdeš?
- chceš je (jsou žádoucí)?
- myslíš si, že když se to otevře v Opeře, že tam něco bude?