Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Som pripojený ale internet nejde.

Zdravím. Mám problém s PC, konkrétne s Internetom. Ak sa pripojím na net píše , že je všetko v poriadku a všetko ide. Ale nieje to tak. Jediný internet na ktorý sa PC pripojí je Internet Explorer. Ostatné nejdu vôbec.Ďalej nefungujú programy typu: Steam, Origin kde sa nedá pripojiť na môj účet. Preberania z internetu fungujú len v prípade, že použijem už spomínaný Internet Explorer a sťahujem len súbory. Tzn. že inštalačky nejdu. Ako posledný je Torrent kde sa nedajú súbory sťahovať vôbec. Neviem čím to je a prosím o radu.

PS: Je jedno na akú sieť sa pripojím nejde mi žiadna. Ale iným PC idú v poriadku.

preskenuj pc na bordel z netu, viry a spyware
skontroluj nastavenia ostatnych prehliadacov, hlavne co sa tyka proxy servera.
co sa dialo predtym nez to prestalo ist? a nepis ze nic, pretoze same sa to nespravi.

Jediný internet na ktorý sa PC pripojí je Internet Explorer

:-D

Najprv windows restartuj potom odinstaluj aj vsetky antiviry a zas restartuj, a ked to stale nejde tak si pozri vsetky nastavenia v centre sieti u adaptera v podrobnych vlastnostiach, hlavne Ipv4 a IPv6 konfiguraciu ze je tam vsetko na automaticky, a pripadne si vsimat ci su tam v tom zozname nejake dodatocne protokoly ktore tam nemaju byt.
A v prehliadacoch si v nastaveniach (resp. aj v ovl.panely-moznosti internetu) nastav nepouzivat proxy.