Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nefunkční iTunes na iPhonu

Ahoj,
obracím se na vás s prosbou o radu ohledně iTunes na iPhonu. Když jej spustím, nenaběhne a prostě spadne. Začal to tak dělat zhruba před týdnem z ničeho nic. Zkoušel jsem přehrát iTunes knihovnu , aktualizovat jak iOS, tak iTunes, ale stále beze změny. Netušíte někdo, čím by to mohlo být?
Děkuji moc za jakoukoliv radu...

Jsem první majitel, telefon mám zhruba rok a nikdy to neudělal. Pravidelně jsem na něm poslouchal hudbu. Je to iPhone 5s. Teď jsem jej propojil s Macem a napsalo mi to "iPhone nelze synchronizovat. Vyskytla se neznámá chyba (-50)." Vždy vše fungovalo - synchronizoval jsem hudbu z iPhonu s Macem zcela běžně.

Můžeš zkusit těchto pár věcí.

Je to ale v angličtině.

Jinak pár tipů je i dole v komentářích na té stránce kterou jsem ti postnul. Jestli je nutnost můžu přeložit do češtiny.

1. Go into Settings --> iTunes and App Store --> sign out of your account
2. Hard restart phone (hold home and power buttons until phone shuts off) --> turn back on
3. Go into Settings --> iTunes and App Store --> sign back in
4. Your're done

Nebo

Settings app -- General -- Reset -- Reset All Settings

Jinak poslední co mě napadá je zkusit prostě restartovat telefon.
A v nejhorším případě zkusit tovární nastavení.