Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Win7

Zdravím, všetko išlo fajn, inštalácia v poriadku. Po nainštalovaní a nastavení základných vecí ako jazyk a časové pásmo sa šli tieto nastavenia aplikovať, PC sa reštartoval ale už nikdy viac nenačítal. Vždy načíta iba úvodné logo značky PC, ostane blikať pár sekúnd v ľavom hornom rohu a tento proces sa stále opakuje. Poraďte čo s tým robiť pls, Ďakujem.

Nemas spravne nainstalovane MBR alebo bootsektor.
Nabootuj z instalacky a nabehne to ked nemackas klavesu, ked zmacknes tak chod do moznosti opravy-prikazovy riadok a
bootrec /fixmbr
bootrec /fixboot

Alebo mas blbo nastaveny boot order v biose ak tam mas strcenych viac diskov/medii.