Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Vypnutí navrhování slov u dotykové klávesnice ve Windows 10...

Zdravím,

potřebuji vypnout navrhování slov u dotykové klávesnice ve Windows 10. Vždy, když něco píšu, tak to pořád něco vymýšlí a ba co víc, někdy to začne i opravovat. Tahle funkce mně vždycky sejří i u Androidu, ale tam vím, kde se to vypíná. Mohli byste mi prosím poradit, kde se to dá vypnout?

Děkuji, Jakub Michálek.
Změna kategorie, původně: Ostatní (karel)

1) PRIDRZ na klávesnici dole v levo ikonu s [&123]/muze obsahovat dle nastavení klavesnice i neco jiného, to dulezité je to, ze kdyz tuto ikonku budes drzet, vyjede ti mini menu s ikonkou ozubeného kolecka na neho klikni, prenese te do nastavení reci lde najdes i vypnout predikci, automatickou opravu etc. ;-)

[img=/file/view/26788-poradna-wp10-jpg]http://pc.poradna.net/file/view/26788-poradna-wp10 -jpg[/img]

2) Bez do hlavního nastavení, v horní vyhledávací liste do ní napis : "klavesnice".
*Dále pokracujes jako v prípade císlo 1.

[TiP] ~ Ono, práve koncept, ktery platí i pro UWP, je zamer, aby Windows vypadal stejne na vsech zarízeních, co chci ríct, ze v mobilním telefonu, je nastavení az identické Windows 10 PC, zda-li umís klavesu nastavit pod Windows 10, u Windows 10 Phone je to samé :-)