Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Samba - Linux

Dobrý den.
Koupil jsem si raspi a nainstaloval sambu.
Do systému přidal 3 uživatele, Honza, Karel, Pepa a přidal je do smbpasswd souboru
sudo smbpasswd -a Honza , atd

Na disku mam 3 adresáře
path = /media/Drive1/Honza
path = /media/Drive1/Karel
path = /media/Drive1/Pepa

Jak na to, aby si každý s nich mohl otevřít jen svůj adresář pod svým heslem?

Da se nějak nastavit úplně jine heslo pro vstup na disk, než je login uživatele?

Jak na to, aby si každý s nich mohl otevřít jen svůj adresář pod svým heslem?

Ano v sambe si nastavis len user homediry,

Da se nějak nastavit úplně jine heslo pro vstup na disk, než je login uživatele?

Ano da, respektive neviem naco sa pytas. Bud si samba cuca hesla z uzivatelskych uctov userov v systeme, alebo z ineho zdroja, cize user ma ine heslo do systemu a ine v sambe.