Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ovladač zobrazení přestal odpovídat a byl obnoven.

Dobrý den, prosím o pomoc s tímto problémem, mám windows 10 a při každém přehození oken (Alt+TAB) mi vyskočí chyba Ovladač zobrazení přestal odpovídat a byl obnoven. A podrobnosti: Ovladač zobrazení NVIDIA Windows Kernel Mode Driver, Version 372.70 přestal odpovídat a byl úspěšně obnoven. Všechny grafické drivery mám aktuální. Prosím o pomoc!

1. Po instalaci Wn10 byly nainstalovány všechny správné ovladače (tj. pouze z webů výrobců daného HW) ve správném pořadí (jako první ovladač čipsetu)? Pokud ne, naprav to.

2. Aktuálnost ovladače grafiky zjišťoval kdo (ty sám osobně nebo nějaký hlídací program)? Pokud program, proveď instalaci ručně. Ne vždy platí, že nejnovější ovladač = nejlepší, můžeš zkusit i starší verze.