Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nedostanu se do biosu

Zdravím.
Chci si přeinstalovat windows 10, mám na CD originálky windows 8 64bit. Když ale se chci dostat do biosu, tak mě při startupu neukáže nabídku tlačítek. Zkoušel jsem klikat na nejčastější, ale nikdy to nejde a spustí se normálně windows.
Pomocte mi prosím, je to důležité.

Mackaj to po restarte a ne po "vypnuti" ptz vypnuti neni vypnuti, pokym si to user nenastavi normalne.
Klavesu ti pise pri boote, ak tam je debilne logo tak zmackni Esc.

P.S. mackaj to opakovane a zacni hned potom ako preblikne LED klavesnice, najprv Del, ked nic tak znova a F2