Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Xiaomi mi4c problem s funkcnostou

Nechal som sa zlakat alza akciou a kupil som drahej Xiaomi Mi4C, dnes som bol po to v alze, ale nejak mi zblbol. Telefon som spustil bez sim karty (este som nepozalohoval data), vsetko prebehlo normalne klasika jazyk, cestina, wifi siet, gmail ucet, odsuhlasil podmienky. Potom vybral temu pre pozadie, ukazalo mi,ze je dostupna aktualizacia,dal som aktualizovat a od vtedy mam problem s telefonom, aktualizaciu mi asi ani nestiahlo, obrazovka je stale cierna ukazuje mi len udaje na hornej mini liste (cas, stav baterie, nepritomna sim karta..). Ked skusim nieco s telefonom robit po chvilke mi vyhodi hlasku Aplikace MIUI launcher nereaguje. Chcete ji ukoncit? Pockat OK. To je vsetko bud ukoncim alebo pockam, s telefonom to vsak nic neurobi len zvukovy signal,ze som to potvrdil.Jedine co mozem dlho podrzim power button a da mi moznosti restartovat,vypnut,tichy rezim,rezim v lietadle..Mam pocit,ze to mozem dat rovno na reklamaciu... Nevieš ci sa s tym este da daco robit? Skusal som sa dost do recovery menu hlasitost hore+dole+power button, zobrazi mi obrazok fastboot ale nic viac...dufam,ze som nenarazil na vadny kus..

uz som nasiel navod:
Řešení problému:
1) Vypni telefon
2) Běž do Recovery (Hlasitost nahoru + power)
3) V recovery musíš počkat než naběhne dotyková vrstva (trvá to fakt dlouho, klidně i 2 až 3 minuty)
4) V recovery dej Wipe
5) Swipni pro Factory Reset
6) Rebootuj do systému - První naběhnutí bude fakt na dlouho, nikam nespěchej

a najdolezitejsie funguje to!