Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Spadl mi iPhone 6 do záchodu

Spadl mi dneska do záchoda iPhone 6, vyndal jsem ho během mžiku, osušil a fungovalo na něm všechno, akorát pod displejem se mi udělala taková vodová stopa, která do středu pomalu mizela. Telefon fungoval v pohodě, akorát najednou přestal jít dotyk, telefon jsem restartoval a šlo pořád dokola logo Apple, tak jsem telefon vypnul na tvrdo a už nenaběhl...

A dotaz zní...?

Jediná možnost, jak zachránit utopený telefon je, ihned ho vypnout, vyndat baterku (což u iPhonu asi nejde, tak aspoň nezapínat) a nechat vysušit (dny). Jakmile se používá po tom, co do něj nateče, něco se tam zkratuje a odejde to (třeba deska). Možná má smysl to odnést do Apple servisu. Jinak pravděpodobně nic.

Tak jestli byla pod displejem skvrna, která mizela, tak asi někam mizela. Jestli pořád ještě platí fyzikální zákony, ta voda nezmizela, ale někam natekla. Nemám přesné plány iPhonu, ale troufám si říct, že základní deska se nachází kdesi pod displejem.

Samozřejmě to deska být nemusela, mohlo to být cokoli, to zjistí právě v tom servisu.

Týpek vyšel z WC a povídá kamarádovi co na něj čekal přede dveřmi: "Spadla mi do mísy pětikoruna. Půjč mi tisícovku."
Kamarád mu půjčil tisícovku a týpek ji hodil do mísy. Na kamarádovu otázku co blbne odpověděl: "Přece se nebudu ráchat v záchodové míse jen kvůli pětikoruně."
:-D:-D:-D:beer:

Jeden chlápek už měl pár dní zácpu. Šel po městě, když se mu zdálo, že už- už- by se mu mohlo ulevit, tak šel na veřejný záchodky, sedí, tlačí už 5 minut a furt nic.
Vtom slyší rychlé kroky, někdo doslova vletí do vedlejší kabinky a téměř okamžitě se odtud ozve "prrrrrrcc...... žbluňk."
Chlápek si povzdechne "Jak já vám závidím, já tu sedím už 5 minut a nic, vy si přijdete a uděláte prc, žbluňk a je to ..."
Odvedle se ozve: "Nemáte co závidět, to 'prc' bylo ještě do kalhot a to 'žbluňk' bylo od mobilu, co mi spadl do mísy..."