Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem BOOTMGR IS MISSING

Ahoj zkousel sem rozjet svuj stary pc ktery sem uz par let nepouzival a po zapnuti sem zjistil ze jsou tam visty a tak jsem to chtel predelat ale pc byl zasekany a pomaly a tak sem vyndal hdd dal ho do jineho pc a nainstaloval sem tam win 7 32bit a disk potom vlozil zpatky do stareho pc a po spusteni mi to hazi hlasku BOOTMGR IS MISSING nevite co stim myslim ze bude spatne nastaven bios ale nevim co presne tam nastavit tak se ptam dekuji

Celý ten postup instalace Windows na jiném počítači je nesmyslný. Začni snad tím, že nastavíš bootování z něčeho s instalačkou a instaluj OS na PC, ve kterém budeš ty Windows používat. Snad máš aspoň zjištěno, že pro ty Windows 7 existují ovladače.

samozřejmě u vypalování kulatého dvd z image nejde skoro nic zkazit.

normální člověk .iso vypaluje jako image(obraz) -> dostane dvd s bootovací strukturou. slovo "image" jsem neuvedl náhodou, má ho v nabídce každý normální vypalovací program.
totální bfu místo toho kliká ve windows, neví co dělá, soubor vypálí jako obyčejná data -> dostane zbytečné kolečko se stejně uloženým .iso souborem jako na hdd, bootovací to pochopitelně není.