Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook do 10000 Kč

Zdarec. Chci si vybrat notebook do školy do 10 000 Kč (víc ne). krom klasických zápisů, prohlížení internetu a sledování videí na něm ještě budu dělat grafiku (gimp, zoner, photoshop, snad blender). Máte nějaké nápady?

Chtěl bych intel core i3, 4 GB RAM, nějakou lepší grafiku (v tom se nevyznám) a aspoň 500 GB (normal HDD). Ještě musí být notebook úplně nový.
Nejvíc se mi líbí tento: https://www.czc.cz/lenovo-ideapad-100-15ibd-cerna_ 10/181149/produkt

Má někdo nějaké nápady? Předem děkuji za odpovědi. :)

za cenu 10 tisíc nemôžete čakať hliníkové saši pretkané karbónovými vláknami jak je to v prípade notebookov za 35 tisíc,... je to plast asi tak jak každý notebook v tej cene, tento je jeden z tých kvalitnejších plastových, len kolem pántov je kus náchylný na poškodenie,...