Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Winsows Live Mail nepříjmá ani neodesílá

Ahoj. Mám tu kompijůtr s Windows Live Mail, ze kterého nejdou posílat ani příjmat emaily. Chybová hláška je 3219 a druhá chyba pod číslem 0x8DE00005 . Hledal jsem na netu, ale nerozumim o čem tam mluví, jak to pořešit. Věděl by mi někdo poradit prosím ?

Jo kamarádi, co se dělo mezi tím nevím, to není můj kompijůtr, kamarád mi to nadělil s tím, že mu asi před dvěma týdny to přestalo úplně fungovat /poslední pošta přijatá 18.8. Nic nepošle, nic nepříjme. Tak jsem doufal, že mu to třeba opravim, ale nic, už dvě hodiny tady na to čumim a nemůžu s tím pohnout, ani ty nápovědy z internetu nepomáhají, lebo mam v nich guláš.Zapnu Windows live mail, dole v pravo začně běhat malym písmem psaný kontrola pošty, pak tam naskočí error se žlutým vykřičníkem a pak uprostřed obrazovky vyskočí větší chybový okno s error 3219, nelze posílat ani příjmat a třetí řádka hovoří cosi o error Windows live mail 0x8DE00005. a nepohnul jsem s tím nikam. Co když zkusím obnovu pc o 3 týdny zpět ?

Zkusit návrat určitě můžeš.
Ale prvně bych se podíval, co všechno za bordel tam startuje, protože tohle může klidně blokovat jak vir/spyware/malware tak antivir (resp. anti-balík typu Internet Security) :-)
Pro začátek bych to v nouzáku projel programy MBAM a AdwCleaner, vše, co najdou, smaž.

to jsem udělal prvně, odčervit, vyčistil atd., nebylo tam skoro nic. Antivir jsem deaktivoval. K ničemu, nepomohlo. Teď jedu obnovu o měsíc zpátky, až to dodělá, napíšu, jestli se to náhodou nevzpamatovalo. zatím díky

tak nic pánové, ani návrat o měsíc zpátky to nevyřešilo. Už toho mám plný zuby se tím nervovat. Kdyby někdo náhodou věděl, jak na to, tak to bych byl rád, ale jinak to klukovi zítra hold nadělím zpátky s tím, že prostě nevim, proč to nefunguje. nicméně vám děkuji za snahu mi s tím pomoci

Da sa preinstalit Win alebo obnovit z recovery vyrobcu nejaky vyrobny stav (ne to z windows po update W10, tam je ulozeny nefunkcny stav a ne vyrobny).
Blokovat to moze firewall, nejake antiprogramy, blbo nastavene DNS, nejake blbosti v DNS cache, apod. plno veci. Ale najskor to budu blokovane porty pre POP3 resp. IMAP vo firewalle alebo v nejakom antiprograme.
Alebo nastavene v systeme nejake proxy nejakeho viru.

Ahoj klucí. Tak jsem to pořešil. Si připadám jako vítěz po takový době se s tím babrat. Problém byl v nastavení a jelikož nejsem vševědoucí, holt mi to trvalo, než jsem na to přišel. Níže uvedený odkaz na podporu jsem použil jako návod, tedy to co tam je psané od začátku, až do poloviny toho povídání, pak následují na té stránce další komentáře, ty ale s tím, co jsem provedl za změny nemájí už nic společného, lebo mi to začalo fungovat po manuálním přenastavení toho, co tam je uvedené od začátku po ten konec toho prvního návodu. Mrknout můžete níže na odkazu.
Všem chlapíkům, co se mi snažili pomoci děkuji

http://answers.microsoft.com/en-us/windowslive/wik i/livemail-email/windows-live-mail-and-outlook-mai l/6edb5ba6-f9f2-40fd-80a1-fc23cc6fbfe0