Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problém s pc(samovolné vypínání)

Dobrý den mám problém s pc,samovolně se mi vipíná a pak třeba po dvou sekundách zapne a to nepravidelně(chvíly jede a pak se vypne a zapne dokonce i párkrát se stalo že se zase vypnul během zapínání,tento problém se objevil po půl roce používání)

zdroj:https://www.czc.cz/seasonic-s12ii-520-520w/74749/p rodukt
grafika:MSI GTX 960 2gb ram
procesor:https://www.czc.cz/intel-core-i5-4590/152569/produ kt
základovka:https://www.czc.cz/asus-z97-p-intel-z97/156349/pro dukt

Napadlo mě se podívat na kabel co napájí zdroj(starý kabel který jsem používal na předchozí pc)a je na něm napsáno 250v tak se chci zeptat zdali by to mohl být ten problém .Základovkou by to němělo být,jak jsem si původně myslel jelikož už na reklamaci byla(neschválena).

Moze to byt cimkolvek.
Nejakym napisom na kabli to urcite neni. Kabel sa da skusit predsa aj iny, alebo s nim kyvat ci tam neni nejaky blby kontakt na konektore. Aj inu zasuvku skusit v uplne inej miestnosti.
Nejaka neschvalena reklamace dosky je irelevantna, vobec nic netestovali len ti to vratili.

Niekto ti to bude muset skontrolovat ci tam nemas nejake skraty o kejs a podobne, distancky pod doskou len na spravnych miestach, treba skusit iny zdroj na test, inu dosku na test, dosku na stole nech sa vylucia skraty, skontrolovat ze mas vsetky dodatocne napajania zapojene spravne, do BIOSu defaults.
Odnes im cele PC nech to opravia a nepreber kym to nebude opravene, pripadne po 3.reklamacii odstup od zmluvy pre vsetky komponenty nech ti vratia komplet prachy alebo co.

Ja som niekde pisal ze mas prepojovat kabely?
Mas niekde nejake blbe kontakty alebo skraty, otazka ze kde. Distancky pod doskou si uz teda kontroloval ze su len na spravnych miestach?
Alebo je to nestabilita kvoli kondenzatorom apod. Zdroj, doska, atd. Alebo blbe pajkovane spoje / nalomena doska / apod.